IT biztonsági mérnök

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Részvétel IT biztonsági/kibervédelmi megoldások tervezésében és implementálásában.
  • Hálózatbiztonsági intézkedések fejlesztése és végrehajtása.
  • Ajánlatok műszaki részének megírása és az értékesítés támogatása.
  • Rendszeres biztonsági ellenőrzések végzése.
  • Részvétel IT biztonsági sebezhetőségek kezelésében, alkalmazásfejlesztésekkel kapcsolatos biztonsági megoldások tervezésében, megvalósításában és testre szabásában.

Elvárások

  • Alapvető ismeretek a hálózati technológiák, különösen hálózatbiztonság területén.
  • Legalább 3 év tapasztalat IT biztonsági területen.
  • Módszertanok és szoftverek ismerete.
  • Precizitás, rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, proaktív személyiség.
  • Ügyfélközpontú, szolgáltatói hozzáállás.
  • Kommunikációs képesség és csapatmunka.
  • Proaktivitás és tanulási hajlandóság.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki).
  • Biztonsági tanúsítványok (pl. CEH, CompTIA Security+).
  • Ismeretek tűzfalak, IDS/IPS rendszerek és sebezhetőségi tesztek területén.
  • Tapasztalat a következő megoldásokkal: Checkmarx, Qualys VMDR.
  • Cisco, Fortinet, WatchGuard, ManageEngine gyártói minősítések.
  • Logelemzési, ill. SIEM tapasztalat.
  • Linux adminisztrációs tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.
  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek, feladatok.
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Kiváló szakmai csapat.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx