Key account manager

Szakterület: Kereskedelem
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek feltárása, ügyfelek akvirálása
  • Ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása
  • Ügyfél szintű értékesítési stratégia kialakítása és alkalmazása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
  • Szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése

Elvárások

  • Legalább 5 év kereskedői/KAM pozícióban szerzett tapasztalat az IT szektorban
  • Aktív, működő kapcsolati rendszer nagyvállalati/intézményi ügyfélkörben
  • IT piac ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurencia)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus
  • Gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent

  • Aktív iparvállalati ügyfélkör a nagyvállalati szektorban
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Versenyszféra ismerete előny:
  • bank és pénzügyi
  • gyártó
  • energia szektor
  • alkalmazásfejlesztés és sw értékesítés területen szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió
  • Teljes körű műszaki-, és back office háttértámogatás

Munkavégzés helye

  • Budapest
Sajnáljuk, a pozíció már be lett töltve.