Logisztikai munkatárs – export-import áruforgalomba

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Ajánlatok, megrendelések kezelése
  • Beérkezett áruk számláinak ellenőrzése (darab, egységár, összérték), nyilvántartásba vétele
  • Külföldi partnerekkel, gyártók külföldi képviselőivel való kapcsolattartás
  • Garanciális ügyintézés, informatikai alkatrészek garanciális cseréjének adminisztrációja
  • Vámügyintézés
  • Export-import ügyintézés

Elvárások

  • MS Word, Excel, Outlook, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Export-import logisztikai folyamatok és dokumentumok ismerete
  • Jó kommunikáció készség, csapatmunkára való hajlandóság
  • Nyitott vidám személyiség
  • Pontos munkavégzés

Amit ajánlunk

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest, IV. kerület

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx