Recepciós

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Csak helyszíni

Feladatok

  • A cégcsoport vendégeinek, partnereinek fogadása
  • Vendéglátási feladatok ellátása az üzleti tárgyalások során
  • A cég központi telefon vonalának kezelése
  • Telefonos ügyintézés a cégvezetés számára
  • Postai és futár küldemények fogadása, indítása
  • Iktató rendszer vezetése
  • Irodaeszközök beszerzése, kiadása
  • Adminisztratív bedolgozás társosztályoknak

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett gyakorlat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Ügyfél centrikus, pozitív személyiség
  • Üzleti környezethez illeszkedő kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Nyelvismeret (angol)
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Barátságos környezet
  • Változatos feladatok, érdekes emberek
  • Közvetlen kapcsolat a kollegákkal
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest
Sajnáljuk, a pozíció már be lett töltve.