Senior üzletfejlesztési menedzser

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

A cég hosszútávú stratégiai célok megvalósításának támogatásához keresünk Senior üzletfejlesztési menedzser pozícióba új Kollégát.

Feladatok

  • Kiemelt projektek stratégiai előkészítése és felügyelete, folyamatfejlesztés
  • Proaktív javaslattétel és vezetői döntés előkészítés (Prezentációk, elemzések készítése)
  • Mátrix működésben irányítói szerep, több szakterület munkájának összefogása
  • Termék és üzletfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése, piaci trendek figyelembevételével
  • Ügyfelekkel, disztribútorokkal, valamint gyártókkal való kapcsolattartás
  • Közbeszerzési keretmegállapodások menedzselése
  • Napi együttműködés a vállalat felsővezetésével

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 10 éves gazdasági, műszaki menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • PM módszertani szakismeretek, tanulmányok
  • Széleskörű piaci ismeret
  • Közbeszerzési projektekben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési, prezentációs, tárgyaló készség
  • Rendszerszemléletben való gondolkodás, pontosság
  • Fejlett strukturálási és problémamegoldási képesség
  • Megbízhatóság és lojalitás

Amit ajánlunk

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Változatos, folyamatos fejlődési lehetőségeket, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx