Ügyfélszolgálati munkatárs

Szakterület: IT üzemeltetés
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • e-mailen, telefonon, weben érkező bejelentések fogadása, rögzítése
  • Incidensek, problémák, kérések megoldása, nyomon követése
  • bejelentések/igények továbbítása az illetékes szakterületek, illetve vállalkozók felé
  • bejelentésekkel/igényekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • rögzített jegyek felügyelete, folyamatos nyomonkövetése

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • magas szintű felhasználói informatikai ismeretek (MS Office, stb.)
  • jó problémamegoldó, kommunikációs készség, türelem, önállóság, precizitás, monotonitás tűrés, rugalmasság, szabálykövetés
  • Service Desk tapasztalat
  • információbiztonsági szempontból is tudatos, felelősségteljes munkavégzés, titoktartás
  • Nemzetbiztonsági átvilágítás megléte vagy annak elvállalása

Előnyt jelent

  • IT/műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Barátságos környezet
  • Változatos feladatok
  • Közvetlen kapcsolat a kollegákkal
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Irodai munka esetén: 1044 Budapest Ezred utca 1-3. B2 / 4-1
  • HO lehetősége (+50%)
  • H-Cs: 08:00-16:30, P: 08:00-14:30
  • munkaidőn kívül készenlét vállalása

Általános jelentkezés

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx