Üzemeltető rendszergazda (L2)

Szakterület: IT üzemeltetés
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Nógrád megye
Munkavégzés jellege: Csak helyszíni

Feladatok

  • Munkaállomások L1 szintről történt eszkalációjának kezelése: teljeskörű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárítása
  • Szerverek szoftver oldali (oprendszer, mentési rendszerek) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdése
  • Hálózati aktív eszközök felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdése
  • Segítségnyújtás a felhasználóknak és az L1 -es kollégáknak (telefonon, táveléréssel vagy személyesen)
  • Exchange server felügyelete, karbantartása

Elvárások

  • Teljes vállalati infrastruktúra üzemeltetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Windows szerver üzemeltetési ismeretek
  • VmWare (esxi) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Ticketing rendszer pontos használata
  • AD, DHCP, Group Policy aktív ismeret
  • Eredmény- és probléma megoldási centrikusság
  • Jó kommunikációs képesség, valamint csapatjátékos attitűd
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • „Aktív” Linux szerver oldali telepítési, üzemeltetési tapasztalat (mail, file, firewall, monitoring)
  • Felhő technológiákban szerzett gyakorlat
  • Egyéb virtualizációs ismeretek (azure, Hyper-V stb)

Amit ajánlunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

  • Nógrád megye

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx