Vállalatirányítási rendszer szakértő / Product Owner

Szakterület: IT fejlesztés
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Vállalatirányítási szoftverek bevezetésének támogatása, szoftverbevezetési projektek vezetése
  • Vállalatirányítási szoftverek szakértői felügyelete azok teljes életciklusában
  • Üzleti folyamatok, felhasználói igények megismerése, analizálása, dokumentálása
  • Specifikációk, felhasználói szintű dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás a belső és külső fejlesztőkkel
  • Elkészült fejlesztések átvétele, tesztelése
  • Felhasználói oktatások megtartása, oktatóanyagok készítése
  • Önálló javaslatok tétele üzleti folyamtok optimalizálására

Elvárások

  • Gazdasági és/vagy IT-hez kapcsolódó felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő analitikus és problémamegoldó képesség
  • Kiváló folyamat szemlélet és kritikus gondolkodás
  • Proaktivitás és hatékony időmenedzsment
  • Kimagasló kommunikációs és együttműködő készség

Előnyt jelent

  • ERP-rendszer bevezetésében, esetleg használatában szerzett tapasztalat, kiemelten: Vectory
    Integrált Vállalatirányítási rendszer
  • Poszeidon dokumentumkezelő rendszer ismerete
  • Jira, vagy más folyamatkezelő rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • SQL lekérdezőnyelv alapszintű ismerete

Amit ajánlunk

  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Barátságos környezet
  • Változatos feladatok
  • Közvetlen kapcsolat a kollegákkal
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Irodai munka esetén: 1134 Bp. Róbert Károly krt. 70-74
  • HO lehetősége (~50%)
  • H-Cs: 08:00-17; P: 08:00-14:30

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx