Vezetői asszisztens

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Csak helyszíni

Feladatok

  • A cégcsoport vezérigazgató-helyetteseinek napi támogatása, naptárkezelés, megbeszélések szervezése és előkészítése
  • Külsős szolgáltatókkal/partnerekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a céges rendezvények előkészítésében, megszervezésében és azok sikeres megvalósításában
  • Vezetői értekezletekre tájékoztató anyagok összekészítése, valamint ezekről memó vagy jegyzőkönyv készítés
  • Szerződéskötéssekkel járó teljeskörű ügyintézés
  • Üzleti jellegű utazások szervezése
  • Ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • 2-3 éves tapasztalat nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben
  • Magas szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló a kommunikációs és szervező készség, proaktivitás
  • Váratlan helyzetek talpraesett megoldása, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság és lojalitás

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen

Amit ajánlunk

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Modern munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Változatos, folyamatos fejlődési lehetőségeket, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx