Business analyst

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Részvétel a Delta Technologies Nyrt. akvizíciós stratégiájának a megvalósításában
  • Elemzések, cégértékelések és egyéb döntéstámogató anyagok készítése
  • Pénzügyi átvilágítás szakmai támogatása, társaságok mérlegeinek, eredménykimutatásainak, beszámolóinak az elemzése
  • Tárgyalásokon, valamint átvilágítási folyamatokban való aktív részvétel
  • Iparági trendek nyomon követése
  • Cégünk tágabb gazdasági területének a támogatás - belsős projektek, rendszeres riporting, adatszolgáltatás támogatása, üzleti tervezés

Elvárások

  • 1-3 év releváns elemzői tapasztalat vállalati pénzügy, vagy számvitel, vagy elemzői területen
  • Szakirányú, felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Erős elemzői készség
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, nyitottság más területekkel való együttműködésre
  • Jó kommunikációs készség
  • MS szoftverek professzionális ismerete

Amit ajánlunk

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Modern munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Változatos, folyamatos fejlődési lehetőségeket, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx