Call center operátor

Szakterület: Ügyfélszolgálat
Munkaidő: Részmunkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • A beérkező hívások kedves, megoldásközpontú kezelése
  • A bejelentések precíz, pontos felvitele a hibabejelentő rendszerbe
  • Kapcsolattartás társvállalatokkal, alvállalkozókkal
  • Szerviz folyamatkezelés, esetenként irányítás
  • Levelezés, webes bejelentés kezelése
  • Aktív részvétel tudásbázis építésben
  • Tudásbázis és oktatás alapján távoli segítségnyújtás
  • Gyors ügyfélcentrikus ügykezelés

Elvárások

  • 1-3 éves call center területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Kedves, türelmes jellem

Amit ajánlunk

  • Részmunkaidős álláslehetőség (napi 4 órás munkavégzés)
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Mentorral támogatott szakmai fejlődés
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, karrierút az IT szektorban

Munkavégzés helye

  • Elsősorban home office
  • A cég irodái: XIII. és IV. kerület

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx