Fénymásoló üzemeltető

Szakterület: IT üzemeltetés
Munkaidő: Részmunkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Csak helyszíni

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása, tisztítása, alkatrészek cseréje
  • Szoftveres felügyelet
  • Esetlegesen gépek mozgatása
  • Informatikai projektekben való aktív részvétel
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások

  • Alap IT képességek
  • Műszaki beállítottság
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság

Amit ajánlunk

  • Részmunkaidős álláslehetőség heti 20 órában, 9:00-13:00
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kiemelkedő szaktudású csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx