HR Generalista

Szakterület: HR - jog - marketing
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Csak helyszíni

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása, komplex toborzási eszközrendszer használata, direkt és indirekt csatornák működtetése.
  • Közreműködés munkaügyi adminisztratív folyamatokban, munkajogi ügyek kezelésében.
  • HR szakmai projektek előkészítése, megvalósítása, belső partnerek bevonása, külső partnerek kiválasztása-, tendereztetése, koordinációja, motiválása a projekt sikere érdekében.
  • Jó szakmai- és személyes kapcsolat kialakítása vezetőkkel, munkatársakkal, aktív szerepvállalás a közösségi életben, szervezeti kultúra formálásában.
  • HR folyamatok és rendszerek fejlesztése, javaslatok megfogalmazása.
  • Képzések, céges rendezvények szervezésében való részvétel.
  • Részvétel az éves HR terv kialakításában, célokhoz rendelt akciótervek kidolgozása.

Elvárások

  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Határozott személyiség, érvelő- és meggyőző képesség
  • Dinamikus, lelkes, kezdeményező
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Megbízható, önálló munkavégzés, együttműködés

Előnyt jelent

  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Szervezeti szintű, jelentős változással járó HR projektekben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Modern munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Változatos, folyamatos fejlődési lehetőségeket, szakmai kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület
Sajnáljuk, a pozíció már be lett töltve.