Jogi előadó

Szakterület: HR - jog - marketing
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • A Társaság szerződéseinek elkészítése, jogi véleményezése
  • A Társaság Szerződéssablonjainak kialakítása
  • A vállalat szakterületeinek támogatása, szerződésekkel kapcsolatban felmerülő kérdésekben
  • Szerződések egyeztetése az ügyfelek kapcsolattartóival
  • Jogszabályváltozások figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Felsőfokú jogi végezettség
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat polgár jogi területen (elsősorban kötelmi jog)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőképesség, agilis hozzáállás
  • Precizitás, részletorientáltság
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent

  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Informatikai tárgyú szerződések terén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Budapest (XIII. kerület)

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx