Szervizmérnök

Szakterület: IT üzemeltetés
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Hibrid

Feladatok

  • Irodatechnikai készülékek hardveres és szoftveres javítása
  • Gyártói változások, hibajavítások nyomon követése
  • Költségmanagment rendszerek felügyelete
  • Ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns irodatechnikai és IT tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, nyitottság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Gyártói vizsgákkal való rendelkezés

Amit ajánlunk

  • Céges autó
  • Szakmai képzések
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest

Húzd ide a fájlt, vagy kattints a feltöltéshez.A maximális fájlméret: 2 MB.
Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx